Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

qc profili

1. Kalite Politikası

CIMC, küresel müşterilere yasa ve yönetmeliklerin gerekliliklerine uygun, güvenilir özel araç ürünleri ve hizmetleri sunar, "Müşteri merkezli" kalite kültürünü geliştirir ve "müşteri taleplerini karşılamayı" tüm faaliyetlerinin başlangıç ​​noktası ve tüm personelin sorumluluğu olarak alır. .Ayrıca CIMC, sürekli iyileştirme ile kalite yönetim sistemini kurar, tüm bağlantıları kontrol eder, ürün kalitesini sürekli iyileştirir ve değer yaratma yeteneğini güçlendirir.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new kalite kontrol 0
(1) Kalite Politikası
Küresel müşterilere, yasa ve yönetmeliklerin gerekliliklerine uygun, güvenilir özel araç ürünleri ve hizmetleri sunmak

Stratejik Konumlandırma: Şirketimiz, müşteri talepleri doğrultusunda dünyanın birinci sınıf modern nakliye ekipman ve hizmetlerinin ana tedarikçilerinden biri olmayı hedeflemekte, müşteri güvenilir markası yaratmakta, istikrarlı ve sağlıklı büyümesini sürdürmekte, müşterileri, hissedarları ve çalışanları için maksimum değer yaratmaktadır.

(2) “Müşteri merkezli” kalite kültürünü geliştirmek ve “müşteri taleplerini karşılama” yı tüm faaliyetlerin başlangıç ​​noktası ve tüm personelin sorumluluğu olarak kabul edin.

“Müşteri Merkezli, Müşteriler İçin Değer Yaratın” kavramı hayata geçirilmelidir.Eğitim ve fikir birliği propagandası yoluyla konsept değişikliklerinin yanı sıra, aşağıdakileri içeren “Müşteri merkezli” çalışma sistemini kurmak daha önemlidir: Müşteri taleplerini karşılamaya odaklanan bir organizasyon kurmak;Müşteri taleplerini karşılamaya odaklanan iş sürecini oluşturmak;Müşteri taleplerini karşılamaya odaklı işleyiş mekanizmasını yürütmek;Müşteri taleplerini karşılamaya odaklanan yönetim sistemini geliştirin.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new kalite kontrol 1

(3) Sürekli iyileştirme ile kalite yönetim sistemini kurmak, tüm bağlantıları kontrol etmek, ürün kalitesini sürekli iyileştirmek ve değer yaratma yeteneğini güçlendirmek.

CIMC, müşterilerine tek yönden sağladığı avantajlardan çok sistemin gücüyle yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.Personel, makine, hammaddeler, işleme yöntemi, test yöntemi ve çevre dahil tüm ilgili faktörler, istikrarlı kaliteyi korumak için etkin kontrol teknolojisi ve yöntemleri kullanılarak kontrol edilir.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new kalite kontrol 2

2. Kalite Hedefi
Plan düzenlemesi kapsamında kalite yönetim sisteminin etkin çalışmasını sağlamak için; yönetim süreci, destek süreci ve müşteri odaklı süreçleri içeren kalite yönetim sistemi süreci, gereksinimlere göre planlanmıştır.Şu anda, kalite yönetim sistemi iyi işlemektedir ve kalite yönetiminde önemli bir rol oynamaktadır.Ayrıca firmamız kalite yönetim sisteminde sürekli iyileştirme yapmaktadır.