Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Yeni ve Kullanılmış Akaryakıt Tankeri Treyler Üreticileri ve Tedarikçileri

January 19, 2021

Akaryakıt tanker kamyonları nasıl çalışır?

1. Depolama tankeri römorkunun alttan yükleme sistemi
Alt dolgu nedir?Alt doldurma için önemli bileşenler: Alt doldurmanın ana bileşenleri egzoz gazı geri kazanım sistemi, dökülme önleyici sistem, deniz altı valfi, Avrupa standardı tank ağzı, kontrol başlığı, SO2 soketi, anti-statik sistem, alt muhafazalı API konektörüdür.

Önceki yakıt tankı yarı römork, tanker römorkunun üzerindeki menholden tanka yağ döküyoruz.Dizelin ters yüklenmesini ve boşaltılmasını gerçekleştirmek için benzin tankeri römorkunun arkasına özel bir yağ pompası ekleyin.
Artık güvenliği artırmak için CIMC petrol tankeri treyler üretiminin tamamı dip doldurma işlemini gerçekleştirdi.

hakkında en son şirket haberleri Yeni ve Kullanılmış Akaryakıt Tankeri Treyler Üreticileri ve Tedarikçileri  0

2. deniz altı valfi
Deniz altı valfi (acil durum kapatma valfi).Basit kullanım, zaman tasarrufu, güvenlik ve çevre koruma.Kuvvet çok büyükse, araba gövdesi boru hattı ve tank gövdesi otomatik olarak ayrılacak ve otomatik merkezleme pistonu ve dayanıklı yay hala kapalı kalacaktır ve tanktaki ortam sızmayacak, böylece aracın güvenliğini sağlayacaktır.petrol tankeri römorku.
Hava kaynağı olmadığından veya başka sebeplerden dolayı açamadığımızda silindir piston çubuğunu açıp manuel olarak açabiliriz.
Basınç dengeli deniz altı valfi, farklı tanklara ayrı yükleme ve boşaltma yapabilen çok bölmeli tanker kamyonları için kullanılır.Üç yollu tasarım, boru hattını basitleştirir, yükü azaltır, çalıştırması kolay, emniyetli ve güvenilirdir.
Pnömatik kapama valfi, tanker tankının altına monte edilmiştir ve yakıt ikmali yapılabilir.Valfın iç basıncı küçük, akış büyük ve valf gövdesinin flanşında kesik bir oluk var.

hakkında en son şirket haberleri Yeni ve Kullanılmış Akaryakıt Tankeri Treyler Üreticileri ve Tedarikçileri  1

3. Avrupa standardı alüminyum alaşımlı depo kapağı

Taşma önleyici algılama sisteminin doldurma işlemi sırasında, sıvı seviyesi algılama konumuna ulaştığında, algılama sistemi otomatik olarak yağ yüklemesini durdurmak için alarm verecektir.
Yerleşik solunum valfi, CIMC'nin iç basıncını korur Satılık 3 aks yakıt deposu römork yağ taşırken dış basınçla dengeli ve dengeli.

Alüminyum alaşımlı Avrupa standardı depo kapağı aynı zamanda bir rögar kapağıdır.Genellikle yağ deposunun üstünde bulunur, depo kapağında yerleşik solunum ve acil durum egzoz fonksiyonları bulunur.CIMCdizel römork bir yağ ve gaz geri kazanım vanasına, yağ ölçme deliğine, rögar kapağında taşma önleyici proba vb. sahiptir.
Yakıt deposundaki acil durum egzoz cihazının basıncı keskin bir şekilde yükseldiğinde, yakıt deposundaki basıncı boşaltmak için otomatik olarak açılacak, böylece kazaları önleyecek ve yağ taşıma güvenliğini büyük ölçüde artıracaktır.Dökülmeye dayanıklı tasarımı, bir kaza durumunda tanker kamyonlarının mühürlenmesini önler.

hakkında en son şirket haberleri Yeni ve Kullanılmış Akaryakıt Tankeri Treyler Üreticileri ve Tedarikçileri  2

Su enjeksiyon deneyi: tank gövdesinin yüksek sızdırmazlığını sağlamak ve sızıntı yağını önlemek için

Hava basıncı tespiti: Yağ ve gazın yüksek sıcaklıkta uçmasını önlemek ve araç kullanırken ve park ederken aracın güvenliğini sağlamak için.

Üretiminden sonra cimc römorkları tamamlandığında, potansiyel güvenlik tehlikelerini önlemek için tankta kusurlar (kirlilikler, vb.) olup olmadığını kontrol etmek için muayene odasında incelenmelidir.

hakkında en son şirket haberleri Yeni ve Kullanılmış Akaryakıt Tankeri Treyler Üreticileri ve Tedarikçileri  3