Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Satılık CIMC Yan Yarı Damperli Treyler - Bir yandan damperli römork nasıl seçilir?

February 3, 2021

Yandan damperli treylerlere olan talebin ani artması nedeniyle, birçok yeni yarı damperli treyler sahibi, yandan yarı damperli treyler satın almadan önce satış personelinden birçok farklı üretici, marka, konfigürasyon ve ürün açıklamaları ile karşı karşıya kalmaktadır.Sonunda gözleri kamaşabilir ve başlayamayabilirler.O zaman iyi bir yandan damperli römork nedir?Bir römorkun hangi iyi nitelikleri olmalıdır?CIMC yarı römorklarının lideri olarak, güzel görünümü ve kalitesi ile CIMC yandan damperli römork satın almak kesinlikle en iyi seçimdir.

CIMC Side Semi Tipper Trailer

CIMC Yan Yarı Damperli Römork satılık

Yan damperli römork nasıl seçilir?

1. Yan damperli römorkun ağırlık merkezi mümkün olduğu kadar alçak olmalıdır

Yan damperli römork tasarımının yapısı makul olmalıdır.Yandan damperli treylerin yüküne, mal cinsine, yol koşullarına ve sürücünün sürüş alışkanlıklarına göre sistem, farklı kullanım gereksinimlerini karşılayacak şekilde planlanmalı ve tasarlanmalıdır.CIMC yandan damperli römork aynı konfigürasyona, sektördeki en düşük yerden yüksekliğe, rahat kullanım, güvenli ve istikrarlı sürüşe sahiptir!

2. Yan yarı damperli römork ağırlığı

Sektörde, yan yarı damperli treylere süper mukavemetli çelik malzemeler uygulayan ilk şirket, değişmeyen yük durumunda aracın ağırlığını etkili bir şekilde azalttı.Şu anda, yan yarı damperli römorkun ana yük taşıyıcı parçaları, yüksek mukavemetli çelik ve süper mukavemetli çeliğin, kararlı malzemeler ve iyi performansla birlikte kullanımını tamamen gerçekleştirmiştir.

3. İşleme teknolojisi

Günümüzde mekanik otomasyonun yaygınlaşmasıyla birlikte, birçok fabrika yan yarı damperli treyler işleme sürecinde boşluk, kaynak ve diğer işlemlerde temel otomatik işlemleri gerçekleştirmiş ve üretim süreci genel olarak büyük ölçüde iyileştirilmiştir.

Kaynak ve şekillendirme işleminden sonra boyanın daha iyi yapışmasını sağlamak için yüzey kumlama ve pas giderme gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir.

4. boya püskürtme

Boyası CIMC yandan yarı damperli römorkeşit olarak püskürtülür ve kapsam kapsamlı olmalıdır.Poliüretan boya yüksek parlaklığa, dayanıklılığa sahiptir ve solmaz.

5. Aksesuarların kalitesi güvenilir olmalıdır.Dingil, yerli dingil ve yerli ortak girişim marka dingil ve ithal dingil fiyatları çok farklı.Kalite açısından uygulama, ödediğinizin karşılığını almanın kesinlikle doğru olduğunu kanıtlamıştır.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale - How to choose a side tipper trailer?

fabrikada yan damperli römork

Yan yarı damperli römork Önlemler

Yapıya ve kaynakçılara dikkat edin, sadece ucuz yandan yarı damperli treyler peşinde koşmayın.

Aslında, çatlamasının iki ana nedeni vardır. Yan Yarı Damperli Römork: Biri mantıksız yapısal tasarım, diğeri ise üretim sürecinin başarısızlığı.

Yapı açısından, sektördeki treyler üreticilerinin çoğu Yan Yarı Damperli Treyler, doğrudan sıradan yan duvar treyler tasarımına uyarlanmıştır.Ama aslında, bu tip Yandan Yarı Damperli Treyler bir boşaltma işlevine sahip olduğu için, alt şasi üzerindeki kuvvet, çapraz destek vb. Bir vagonunkinden çok daha karmaşıktır.

İşçilik açısından, mevcut Yan Yarı Damperli Treyler esas olarak küçük üreticiler tarafından yapıldığından, kullanılan kaynak işleri ve malzemeler düzensizdir.Fiyatları düşürmek ve pazara hitap etmek için sık sık köşeler kesilir.

CIMC Side Semi Tipper Trailer for Sale

CIMC yandan yarı damperli römorkun detayları

Bu nedenle, Yandan Yarı Damperli Römork satın alırken, çapraz destek noktaları, süspansiyon çubukları ve alt şasiler gibi birkaç önemli stres noktasına dikkat edin.Daha deneyimli bazı şirketler genellikle bu alanları güçlendirir ve aynı zamanda kaynakçılar ve malzemeler konusunda da daha titiz davranırlar.