Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Zimbabwe'de Satılık CIMC Fence Yarı Römork

January 28, 2021

Çit yarı römork, kazıklı yapı tasarımına sahiptir.CIMC'de satılık 2/3/4 dingilli çit treyler bulunur ve yük kapasitesi tercihinize göre 30/40/60/80/100 tondur.Özelleştirilebilir renk ve yan duvar yüksekliği.

hakkında en son şirket haberleri Zimbabwe'de Satılık CIMC Fence Yarı Römork  0

Canlı hayvan römorkunun güvenli kullanımı nasıl sağlanır?
Çit yarı römork sürücüsü yol boyunca ilerlediğinden, farlar her zaman açık tutularak her zaman güvenli bir hız sağlamak önemlidir.Bunun nedeni, frenleme süresinin çok artmasıdır ve bu durumda öndeki treyler ile güvenli bir mesafe korunmalıdır.
Kilitleme çit yarı römorkhayvancılığınızı taşırken.Bu, acil bir durumda kurtarma işçilerinin ona erişmesini mümkün kılacaktır.
Hayvanlarınızın güvenliği için, hiçbirinin başını kazık römorkunun dışına asmamasını sağlayın.Uçan nesnelerden zarar görebilirler.
Yolculuğu planlarken dikkatli olun ve havanın bazen özellikle hayvanların konforunu ve yol koşullarını etkilediği için planlarınızı geciktirebileceğini daima unutmayın.
Hayvanları makineye yüklerken doğru prosedürü uygulamazsanız hayvancılık römorkubunu yapmak sinir bozucu olabilir.Kolay ve güvenli bir yükleme sürecine sahip olmak için yapmayı düşünebileceğiniz birçok şey vardır.

hakkında en son şirket haberleri Zimbabwe'de Satılık CIMC Fence Yarı Römork  1

Yükleme işlemi sırasında aşağıdakilerden emin olun:
1. Hayvanları makineye yükledikten hemen sonra kargo yarı römorku, kapıları kapatın ve hayvanların güvende olduğundan emin olun.
2. Görünürlüğü sağlamak önemlidir.Hayvanlar, römorkun içindeyken onları bağlarken veya çözerken, hayvan taşıma römorkuna giren ve çıkan herkesi görebilmelidir.
3. Hayvanları dökme yük römorkuna yükledikten sonra bağlarken kaymalı düğümler kullanın.Hayvan taşıma römorkunun içine bağlama kafa yüksekliğinde yapılmalıdır.
4. Her zaman hayvanlar veya canlı hayvan römorku yanları ile römork kapısı arasına sıkıştırılmaya ve iğnelenmeye dikkat edin.
5. Römorka çıkıntı yapan keskin nesneler olmadığından emin olmak için bir inceleme yapın.Çiftlik hayvanlarınızın yaralanmasını önlemek için bu tür çıkıntıların onarımı yapılmalıdır.
6. Ağırlık iyi dağılmıştır.En ağır hayvanların, çitli kamyon römorkunun ön aksları tarafından desteklenen bölümü işgal etmesine izin verin.Önce daha büyük ve daha yaşlı hayvanlar yüklenmeli ve ardından daha küçük ve daha genç olanlarla takip edilmelidir.

hakkında en son şirket haberleri Zimbabwe'de Satılık CIMC Fence Yarı Römork  2