Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Nijerya için 5 Adet 35cbm Dökme Çimento Tankeri Römorku

December 28, 2020

Müşteri ihtiyaçlarından yola çıkan CIMC, özel araçların araştırma ve geliştirme ve imalatında biriken zengin deneyimi aktif olarak kullanır ve ürün kalitesini ve performansını sürekli iyileştirmek için yeni teknolojiler, yeni süreçler ve yeni malzemeler sunarak sektöre öncülük eder.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

CIMC toz tankeri römorku

Son zamanlarda Nijerya, yüksek mukavemetli karbon çeliği partileri teslim etti dökme çimento tankeri treyler, CIMC dökme çimento tanker treylerinin iyi pazar durumunu göstermektedir.Karbon çelik toz tanker treyleri, yüksek maliyet performansı ve güvenlik avantajları ile müşterilerin beğenisini kazanmıştır.Bu dökme çimento tankeri treyler grubu, bu yıl bu müşteriye teslim edilen ikinci araç grubu.Bu müşteri, CIMC ile uzun yıllardır işbirliği yapan eski bir müşteridir ve her yıl CIMC'den çok sayıda toz tankeri römorku sipariş etmektedir.

Kullanıcıların ilgisini çekmek sektördeki itibara bağlıdır;toplu teslimat, ürün gücüne bağlıdır;uzun yıllar işbirliği hizmete ve samimiyete bağlıdır.Tüm aracın performansı aynı sektörde lider seviyeye ulaştı.

 

CIMC dökme çimento tankeri römorkunun özelliği

1. Hafif, yüksek fayda

Bir dizi yazılım analizi ve tekrarlanan testlerden sonra, tank gövdesi, şasi ve diğer yapılar yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır ve gövdenin genel yapısı daha mantıklıdır.

2. Daha güvenli ve daha dayanıklı

Tank gövdesi robotlar tarafından otomatik olarak kaynaklanır ve hava sızdırmazlık testi, daha güvenli olan çalışma basıncının 1,5 katında gerçekleştirilir.

3. Daha fazla yükleme, hızlı boşaltma

15 m dikey yükseklikte, 5 m yatay mesafede ve 0,2 MPa nominal çalışma basıncında, ortalama boşaltma hızı 1,3 t / dak veya 1,1 m³ / dak'dan daha büyüktür.Testten sonra, PO42.5 çimentosunun yüklenmesi ve boşaltılması durumunda, ortalama boşaltma hızı yaklaşık 1.5 ton / dakikadır.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

4. Taşıma malzemeleri, geniş ürün yelpazesi

Dökme çimento tanker römorku çimento, uçucu kül ve diğer özel malzemeleri taşıyabilir.Normal deşarj sağlamak için özel tank yapısı tasarlanmıştır.Daha güzel ve daha kare Tüm dökme çimento tankeri treyler, kompakt bir tasarıma, güzel bir görünüme, pürüzsüz çizgilere, basit ve cömertliğe sahiptir.

5. Daha az artı, yüksek fayda

Tankın vulkanizasyon açısı ve tankın kavis yarıçapı optimize edilir ve tankta kalan malzeme etkili bir şekilde azaltılır.

5 Units 35cbm Bulk Cement Tanker Trailer for Nigeria

Tank araçlarında lider olarak CIMC'nin karbon çeliği toz tankeri römorkugüvenlik ve hafifliğin birliğini sağlar.Ürün teknolojisi yükseltmelerine ve güvenlik yükseltmelerine odaklanırken, aynı zamanda daha gelişmiş üretim teknolojileriyle üretim süreci kararlılığı ve güvenilir performans sağlamak için akıllı üretim yükseltmelerini aktif olarak araştırmaktadır.Daha yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetlerle, toz malzeme taşıma endüstrisinin bilimsel ve verimli gelişimine yardımcı olacağız.