Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

42000 Litre Alüminyum Tanker Römork Cibuti'ye Gönderilecek

July 1, 2021

42000 Litrelik Alüminyum Tanker Römorku Cibuti'ye gönderilecektir.

CIMC Tri Axle 42000 Liters Aluminum Tanker Trailer for Sale In Djibouti

Cibuti'de Satılık CIMC Tri Aks 42000 Litre Alüminyum Tanker Römork

Cibuti müşterilerinin alüminyum yarı römorklar için çok katı gereksinimleri vardır, bu nedenle tedarikçi olarak CIMC'yi, fabrikadan ürüne, lojistik ve satış sonrası ürünlere kadar dünyaca ünlü bir üretici olarak CIMC'yi seçiyorlar, CIMC çok katı.Bu, birçok müşterinin CIMC'yi seçmesinin nedenlerinden biridir.

Müşteri ağırlıklı olarak zeytinyağı ve yemeklik yağ taşıyor.Müşterinin kullandığı akaryakıt tankeri treyler son derece hızlı yakıt tüketir.Müşteri bu harcamayı azaltmak istiyor ve bizden yüksek kaliteli aksesuarlar sağlamamızı istiyor.Müşteri talebini ortadan kaldırmak için satış müdürü Sophia, müşterilere alüminyum tanker treyler kullanmalarını tavsiye ediyor.

Çünkü alüminyum tanker römorkkarbon çelik tankerden daha hafiftir, nakliye sırasında yakıt tüketimini azaltır, lastik aşınmasını azaltır, günlük işletme ve bakım maliyetlerini düşürür.Müşteri için kendisi için en uygun semi treylerdir. Aşağıdaki tamamlanmış alüminyum tanker treylerdir.

42CBM Aluminum Tanker Semi Trailer with Best Price

En İyi Fiyatlı 42CBM Alüminyum Tanker Yarı Römork

Tanker treylerinin kendisi bir tehlikeli madde operasyon aracıdır ve güvenlik konularına özellikle dikkat edilmelidir.Yağ yükleme ekipmanının teknik özellikleri karşılamaması, ekipman arızası, yağ sızıntısı, elektrostatik boşalma ve insanların hatalı çalışması 45000 litrelik alüminyum tanker treylerin yanmasının başlıca nedenleridir.Özellikle Afrika'nın yüksek sıcaklıklı bölgelerinde,

Tank kamyon kazalarında dikkat probleminden etkili bir şekilde kaçının

1. Statik topraklama göz ardı edilemez.

Alüminyum tanker treylere bakılırsa statik elektrik üretiminin ana parçaları pompalar, filtreler ve borulardır.tarafından üretilen statik elektrik miktarıüç akslı alüminyum tanker treylerdolum sistemi, yer boru hattından çok daha yüksektir.Bu nedenle, gizli statik elektrik tehlikesi için aşağıdaki önlemler alınmalıdır:

Yağı doldurmadan önce topraklama kablosunu bağlayın ve antistatik standartları karşılayıp karşılamadığını görmek için her zaman bütünlüğünü ve topraklama direncini kontrol edin.

Yağı doldururken, vinç borusu yağ tankının dibine kadar uzanmalıdır ve boru ağzı ile tankın tabanı arasındaki mesafe yaklaşık 15 cm olmalıdır ve ilk doldurma hızı 1m/s içinde sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir. yağ çıkışı suya batırılır ve ardından akış hızını kademeli olarak arttırır, ancak en yüksek Akış hızı, sıçramadan kaynaklanan elektrostatik kazaları önlemek için 4,5 m/s'yi geçmemelidir;

Yağı doldurduktan sonra, yağ 5 dakika stabilize olduktan sonra topraklama bağlantısı kesilmelidir.Yağ takıldıktan sonra yağ, alüminyum tanker semi treylerde akarken yağ seviyesi birkaç dakika kalacaktır.

Factoy Show of Tri Axle Aluminum Fuel Tanker Trailer

Üç Akslı Alüminyum Yakıt Tankeri Römorku Fabrika Gösterisi

2. Alüminyum tanker treyler motorunun yüksek sıcaklığından kaçının

cihazın teknik durumunu kontrol edin. 45cbm alüminyum tanker römork sık sık ve tanker treylerinin güvenli kısımlarına odaklanın.Yolda hasta bir araç kullanmak kesinlikle yasaktır.Sıcak havalarda araç kullanırken, özellikle araç yüklüyken veya dağ yollarında sürerken, genellikle 95°C'yi geçmeyen su sıcaklık göstergesinin değişimine her zaman dikkat etmelisiniz, motorun aşırı ısınmasını önlemek için daha fazla dikkat etmelisiniz. .Sıcaklık çok yüksekse.

zamanında soğuması için serin bir yerde durmak gerekir ve motor kapağı kaldırılarak ısıyı dağıtmak ve havalandırmak için;sıcaklık düştükten sonra, motor soğutma sisteminde su olup olmadığını ve yüksek sıcaklığa neden olup olmadığını kontrol edin.

Motorun aşırı ısınması veya su eksikliği nedeniyle soğutma sıvısı kaynadığında, motoru hemen kapatmayın.Motoru durdurun ve motoru rölanti devrinde çalıştırın.Sıcaklık düştüğünde motoru kapatın ve soğutma suyunun kaynamasını ve yanmasını önlemek için radyatör kapağını pamuk ipliği veya eldivenle açın.

Details of 3 Axle Fuel Aluminum Tanker Trailer for Sale

Satılık 3 Dingil Yakıtlı Alüminyum Tanker Römork Detayları

3. İyi süneklik, güvenliği artırın ve gizli tehlikeleri ortadan kaldırın

Tank gövdesi, iyi bir uzama oranına ve yüksek mukavemete sahip alüminyum alaşımlı profilden yapılmıştır.Petrol yanıcı ve patlayıcıdır

Bu nedenle güvenlik, tankerlerin değerlendirilmesinde önemli bir göstergedir.Petrol ürünleri, aşırı soğuk veya aşırı sıcak koşullarda termal genleşme ve büzülmeye eğilimlidir.Sıradan tankerler zayıf sünekliğe sahiptir ve bu ortamda kolayca patlayabilir.Kullanımı45000 litre alüminyum yakıt tankeri römorku güvenliği büyük ölçüde artırır.

Depodaki statik elektrik birikimini etkili bir şekilde azaltır.Saç Çarpışma veya devrilme sırasında kıvılcım oluşmayacağından, gizli yangın veya patlama tehlikesi ortadan kalkar.

Drawing of 45000 Liters Aluminum Fuel Tanker Trailer

45000 Litre Alüminyum Akaryakıt Tankeri Römorku Çizimi

Bu tür yarı römork, birçok avantaj ve özellik ile tasarlanmıştır.Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen yapmaktan çekinmeyinİletişim bizimle.