Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Üretim hattı

CIMC fabrikası, gelişmiş üretim tesisi ile 420.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Yıllık 20.000 yarı römork üretim kapasitesi.900'den fazla çalışanımız ve 90'ın üzerinde teknisyenimiz var.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 0

 

CIMC fabrikası Teknoloji-Üretim Ekipmanları
160.000 metrekarelik büyük modern fabrika binası kuran firma, gelişmiş üretim hattı, boyama hattı ve özel araçlar için teknik donanıma sahip olup, yıllık 20.000 araçlık tasarım üretim kapasitesine sahiptir.Mükemmel ekipman ve teknoloji, olağanüstü ürün kalitesini garanti eder.

1. Modüler tasarım
CIMC yarı römorkları, maksimum bileşen standardizasyonu elde etmek için UG, ANSYS (Sonlu eleman analizi) vb. Gelişmiş yazılımları kullanarak, tasarım zanaatını büyük bir koordinasyon altında farklı ürün türlerini geçmek için kullanarak ulusal ve uluslararası gelişmiş tasarım konseptinden yararlanır. , otomatik üretim ve dijital üretim süreci için sağlam bir temel oluşturan.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 1

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 2

2. Teknoloji yükseltmeleri
Geleneksel boyama işlemi yerine, şimdi KTL elektroforezi ve toz püskürtme kullanın, VOCs sıfır emisyonu elde edin.Tüm ürün "astarının" ölü köşesi olmamasını, boyanın parlak ve dayanıklı olmasını, boyanın 7 yıl boyunca solmamasını sağlamak için gelişmiş elektroforez işlemi.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 3

3. Akıllı üretim
CIMC, üretim kurumsal modelinin yükseltilmesini tamamlayan ilk şirkettir ve dünyadaki ilk akıllı çevre koruma dijital araç üretim fabrikasına sahiptir.Manipülatör, otomatik besleme sistemi, program kontrol geçiş sistemi, RGV küçük araç gibi çok sayıda otomatik ekipmanı üretim hattına getirin;Ürün tasarım standardizasyonu ve modülerleştirme, teknolojik süreç esnekliği, ekipman otomasyonu ve üretim süreci sayısallaştırma sayesinde, araba üreterek yarı römork üretimini gerçekleştirir, farklı ürün türlerinden parçaları değiştirilebilir hale getirir, ayrıca üretim verimliliğini büyük ölçüde artırır. aynı zamanda ilçedeki farklı bölgelerdeki kullanıcıların kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak ve üretim çeşitlendirmesi ve özelleştirmesini karşılamak.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 4

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 5

4. Güvenlik uyumluluğu
Otomatik ayar kolu ile standart, sabit fren boşluğu, hızlı frenleme, tüm tekerlek frenleme performansı istikrarlı ve tutarlı olan ünlü marka ve kaliteli aksı kullanın;Düşük basınç alarmı işlevli ABS ile monte edilmiş, hava hattı basıncı çok düşükse, düşük basıncın neden olduğu lastik kendiliğinden tutuşmasını etkili bir şekilde önlemek için sürüş sırasında zamanında ve etkili bir şekilde uyarı.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 6

5. Özel ve benzersiz teknoloji ile işlenmiş yeni ana kiriş yapısı, güçlü burulmaya dayanıklı, sonsuza kadar bel yok.
CIMC yarı römork özel patentli yeni tip hafif süspansiyon sistemi, hafif ve güçlü darbe direnci, lastiğin anormal aşınmasını etkili bir şekilde azaltabilir, lastiğin kısmi taşlama aşınmasını önleyebilir.

Cimc Trailers For Sale in China  - used and new fabrika üretim hattı 7

 

Akıllı seviyeyi geliştirin ve üstün kalite yaratın.CIMC, 30 yılı aşkın bir süredir üretim hattını ve ekipmanı geliştirme temeli olarak görüyor, yabancı ve yerli gelişmiş üretim hatları faaliyetinin endüstriyel zekasını emiyor, üretim ekipmanlarının sürekli olarak yenilenmesini ve güncellenmesini teşvik ediyor, operatörlerin genel becerilerini artırıyor ve bilimsel, titizlik ve verimlilik fark ediyor. üretim süreçleri.

Ar-Ge

Elit Takım
CIMC standartlarına uyun ve uzmanlaşmış, uluslararasılaştırılmış bir ekip oluşturmak, yeteneklerin en değerli varlıklar olduğu kavramını sürdürerek üretim kapasitesini artırmanın temelidir.

 

Mükemmel Üretim
BystarCNC lazer kesme makinesi, CNC Plazma alev kesme makinesi, bileşen ön işlem hattı, büyük CNC sarma ve bükme makinesi, otomatik daldırmalı ark kaynak makinesi, otomatik boru bükme makinesi, profesyonel kaynak montaj hattı, elektroforez dahil olmak üzere dünya standartlarında üretim ekipmanı ile / zımpara arıtma hattı ve kaplama hattı.

Powder Tanker Trailer

Üstün Kalite
Nihai hedefimiz, iş taahhüdümüzü yerine getirmek için yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.Yüksek kaliteli ürün için omurgamız olan mükemmel Üretim kabiliyetini gösterin.
Müşteri tanımlama, ürün tasarımı, süreç planlama, tedarikçi yönetimi, üretim sürecinin kalite kontrolü, müşteri hizmetleri, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak için süreç boyunca tüm bağlantıların iyileştirilmesine kadar.Ürünümüzün kalitesini sürekli iyileştirmek ve rafine etmek nihai hedefimizdir.

Powder Tanker Trailer

Olağanüstü Uzmanlık
Ar-Ge merkezi, müşterilerimize teslim edilecek her ürün için yapı yükseltme, 3D tasarım ve Ansys süreç analizi için sürekli iyileştirmeye adanmıştır.