Bizimle iletişim kur
Amy

Telefon numarası : +86-18602011234

Naber : +8618602011234

Cimc Trailers For Sale in China - used and new

cimc römorkları   |Dünyanın Önde Gelen Yarı Römork Tedarikçi Aracı

 

 

 

 

 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
 • Cimc Trailers For Sale in China - used and new
Ana Pazar: Güney Amerika , Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar CIMC No. Çalışanları 30000~50000
Yıllık satış 1,000,000-3500,000 Yıl kurulan 2002
İhracat p.c 10% - 20%
Giriş

Uluslararası pazarlara çeşitli CIMC SEMI TRAILER sunma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir ticaret firmasıyız, CIMC'nin yetkili satıcısıyız.

 

Çin Cimc Trailers For Sale in China - used and new şirket Profili 0

 

13 yıllık zengin deneyimimizle, alanımızda gerekli uzmanlığı ve mükemmelliği elde ettik. 600-700 adet CIMC yarı römork içeren yıllık 10 milyon dolarlık satış hacmine sahibiz.

 

Uzun yıllara dayanan zengin tecrübemizle, alanımızda gerekli uzmanlığı ve mükemmelliği edindik.Olağanüstü başarı düzeylerine ulaştığımızdan, bugün dünya çapında bir dizi rakip arasında ayakta duruyoruz.İyi koordine edilmiş ve uzmanlıkla yönetilen bir işletim sistemi ve profesyonel uluslararası satış ekibi, siparişleri nihai ürünlere dönüştürmemizi ve bunları yaklaşık 60 ülkeye ve dünyanın çeşitli bölgelerine ihraç etmemizi sağlar.

 

Cimc yarı römork tedarikçisi olarak, cimc römorkları küresel pazarda stratejik olarak konumlanmıştır.


Ürünler posta yoluyla Rusya, Vietma, Malezya, Tayland, Bangladeş, Filipinler, Gana, Kongo, Angola, Senegal, Mali, Cezayir, Zimbia, Zimbabve, Etiyopya, Cibuti, Sudan ve diğer yurtdışı pazarlarına ihraç edilmektedir.

 

Müşterilerimiz için tam hizmet programımız çok önemlidir.İhtiyaçlarını karşılamak için kısa iletişim hatları ve çözümler sağlar ve modern şirketlere net bir iş avantajı sağlar.

 

Büyük Ar-Ge ekibi, Sıkı kalite kontrol, Profesyonel hizmet ---- bizim comany, uzun vadeli ortak için en iyi seçiminizdir!

 

Çin Cimc Trailers For Sale in China - used and new şirket Profili 1

Geçmiş

China International Marine Containers (Group) Ltd. (CIMC), merkezi Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan dünyanın önde gelen lojistik ve enerji ekipmanı tedarikçisidir.CIMC, konteynerler, araçlar, enerji, kimyasal ve gıda ekipmanları, açık deniz, lojistik hizmetler, havaalanı tesisleri vb. Dahil olmak üzere yüksek kaliteli ve güvenilir ekipman ve hizmetler sağlamaya kendini adamıştır.

Küresel hizmet misyonunu destekleyen çok uluslu bir endüstriyel grup olarak CIMC, Asya, Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve diğerlerinde 300'den fazla üye işletmeye ve listelenen 4 şirkete ve 100'den fazla ülke ve bölgeyi kapsayan kapsamlı müşterilere ve satış ağlarına sahiptir.

CIMC, Ocak 1982'de China Merchants Group ve East Asiatic Company tarafından Shenzhen'de yatırım yapılan bir ortak girişim olarak kuruldu ve başlangıçta EAC yöneticileri tarafından yönetildi.1994 yılında SZSE'de ve Aralık 2012'de SEHK'da listelenmiştir. Şu anda CIMC, ana hissedarları China Merchants Group, China Ocean Shipping (Group) Company, Hony Capital, vb. Olan halka açık bir A + H hisseli şirkettir. .

 

Çin Cimc Trailers For Sale in China - used and new şirket Profili 0

 

CIMC Vehicles (Group) Co., Ltd ("CIMC Vehicle" Stok Kodu: 1839).2002 yılında yarı römork üretim ve satışına başlamış ve 2013 yılından bu yana üst üste toplam satış hacmi açısından dünyanın en büyük yarı römork üreticisi olmuştur.

CIMC öncelikli olarak özel araçlar için yarı römork ve kamyon kasalarının üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir.CIMC yarı römork ürün serileri, ağırlıklı olarak şasi ve açık kasa treylerleri, çit treylerlerini, tank römorklarını, lowbed treyleri ve kamyonet römorklarını içerir.CIMC kamyon gövde ürünleri temel olarak damperli kamyonlar için damperli yataklar, mikser kamyonları için karıştırıcılar ve özel araçlar için diğer kamyon gövdelerini içerir.

 

Çin Cimc Trailers For Sale in China - used and new şirket Profili 1

Hizmet

CIMC tam hizmet programı müşteriler için birinci derecede önemlidir.İhtiyaçlarını karşılamak için kısa iletişim hatları ve çözümler sağlar ve modern şirketlere net bir iş avantajı sağlar.

 

Kontrat İşlemi: Ortak treylerin teslim süresi depozito alındıktan sonra 25 iş günü içerisinde kontrol edilebilir.Sıkı kalite kontrol sistemi, her aşamada mükemmel performans sağlar

Teslimat Düzenlemesi: Farklı nakliye gereksinimlerine göre, şirketin lojistik Departmanı müşteriye profesyonel nakliye hizmeti sağlayacaktır.Gerekli belgeler (sözleşme, ticari fatura, çeki listesi, çin menşeli sertifika, sertifika gibi) temin edilebilir.

Satış Öncesi Serivce: Profesyonel tasarım ekibi, müşterinin talebine göre kişiselleştirilmiş hizmet sunar.Maksimum hassasiyeti sağlayan tecrübeli mühendis, üretimden önce çizimleri tekrar gözden geçirecektir.

Satış Sonrası Hizmet: Düzenli olarak geri arama, araçların çalışma durumunu bilmemize yardımcı olur. Buna bağlı olarak, şirket makul teknik teklifler sunabilir.Zamanında parça temini garantili araçlar sürekli çalışır.Yurt dışı mühendis, beklenmedik ihtiyaçlara karşı her zaman hazırdır.

Çin Cimc Trailers For Sale in China - used and new şirket Profili 0

 

Öğeler Garanti İçeriği dönem
çerçeve ana kiriş, destek kirişi, kutu 1 yıl
çerçeve Destekleyici olmayan fasulye, korkuluk, arka tampon, kilitleme kolu, konteyner kilidi 6 ay
çerçeve Diğer ilgili bileşenler ve hızlı wcar parçaları garanti kapsamında değildir.  
çerçeve aks mili, göbek am mili, süspansiyon braketi, denge kirişi 1 yıl
Koşu Kampanalı fren, fren pabucu, yatak, ayar kolu, toz kapağı, cıvata, gres 6 ay
Koşu jant, yaprak yay, gergi çubuğu, stepne taşıyıcı 6 ay
vites

brakc pabucu, cpper buhpovder mealurgy sc, compsite set, stel burç

Salsuber parçaları ve diğer çabuk aşınan parçalar, Waraty kapsamında değildir.

 
Hava hattı ABS, röle vavemanual valvc, fren odası gaz tutucu,kılavuzu (düz) eklem 6 ay
Hava hattı gaz jitsair spply hatları ve cotol boruları garanti kapsamında değildir.  
Elektronik tel hamesses, eklemler ve abajur 6 ay
Elektronik lamba ampulleri garanti kapsamında değildir.  
  Destekleyici cihaz beşinci tekerleği 1 yıl
  Boya (sürtünme ve korozyondan kaynaklanan hasar hariç% 10 içindeki kısmi hasar dahil) 1 yıl
 

Tekerlek:

1. Lastikler sarf malzemeleri olduğundan, garanti standardı, Ulusal Ruber Lastikleri Kalite Denetim ve Muayene Merkezi ve Lastik Endüstrisi Birliği Çin Lastik Şubesi tarafından öngörülen Lastik İddiaları Çalışma Yönetimi (girişim) yönetmeliğine uygun olacaktır.
2. İmalatın neden olduğu kusurlar için.ticari marka ve lastik numarası tam olarak sağlanacaktır. Özel hükümler, 8,5 mm'den daha az olan miktar kapsanmadığı sürece, yıpranma süresi (lastik teli miktarı) ile birlikte temin edilecektir.
3. Misc veya bağların neden olduğu hasarlı bağlar için.klozet, kalite problemlerinin tehlikeleri için dahil edilmemelidir

 


Yarı treylerler tasarım , imalat, montaj ve malzeme gibi kalite problemlerinden kaynaklanan bazı arızalar ve parça hasarları alırsa ve ardından "Kullanım Kılavuzu" nu takiben ve garanti dahilinde yarı römorkun kullanılması ve bakımının yapılması koşuluyla CIMC Servis Departmanlarından onay alırsa CIMC, yarı römorkların iyi durumda çalışmasını sağlamak için garanti hizmeti sağlayacaktır.Garanti hizmeti, esas olarak onarım, ardından parça değiştirme ve ardından montaj değiştirme ilkesini izler.Onarım ve parça değişimi, prensip olarak teknoloji performansını iyileştirmek için kullanılacaktır.

Ekibimiz